Toptaş’ tan 112 İstasyonlarına Ziyaret.

Birlik Sağlık Sen Karaman İl Başkanı Durmuş Ali TOPTAŞ ve yanında Sendikal heyetle birlikte bazı 112 istasyonlarına ziyarette bulundular.

3600 KONUSUNDA SAHANIN TALEPLERİNİ TOPLUYORUZ

Sendikamızın tanıtımı ve sahada meydana gelen sıkıntılar çalışanlarımızın sorunları çözüm önerileri ve benzeri konularda görüş alış verişinde bulunuldu. TOPTAŞ 112 Servisinin Sağlık Camiasının vitrini olduğu ancak çalışanlarına ise üvey evlat olarak görüldüğünü söyledi. Özellikle son dönemlerde gündemi meşgul eden 3600 konusunda sahanın talebini dinleyerek Gazi Meclisimizde Sağlık Komisyona sunulmak üzere rapor düzenlenmesi konusunda çalışmalar yaptıklarını belirtti.

YETKİYE TALİBİZ

Sağlık çalışanlarına her gün somut bir adım atılmadığı halde müjdeli haberler verilmesi kamuoyunda yüksek maaş aldığımız intibaını oluşturduğu bu durumunda vatandaşlarımızı olumsuz yönde tetikleyerek şiddet meyilini artırdığı ve çözüm bekleyen sorunların her geçen gün dağ gibi artığı yetkili sendikanın ve ortağının siyasallaştığı ve çözüm üretmekten uzak olduğu ancak bu sorunların Bağımsız Kamu Görevlileri Konfederasyonu çatısı altında Birlik Sağlık Sen çözebileceği ve yetkiye talip olduklarını belirtiler.

SAĞLIK ÇALIŞANLARI BU DAR BOĞAZDA DAHA ÇOK ETKİLENMİŞTİR.

Her gün bir çok ürüne zam geldiği, geçimin her geçen gün zorlaştığı Sağlık Camiasının ise bu dar boğazı en fazla hisseden kesim olduğu aşikardır dedi ve Toptaş Sendikal çalışmalarımızda ağır sorumluk üstlenerek görev alan ekibime ve sahada misafirperverliğini esirgemeyen çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim dedi.